Zvonenie:

1. hodina: 8.00 – 8.45
2. hodina: 8.55 – 9.40
desiatová prestávka:
9.40 – 9.50
3. hodina 9.50 – 10.35
veľká prestávka:
10.35 – 10.55
4. hodina: 10.55 – 11.40
5. hodina: 11.50 – 12.35
6. hodina: 12.45 – 13.30
obedňajšia prestávka:
13.30 – 14.00
7. hodina: 14.00 – 14.45
8. hodina: 14.50 – 15.35

Čo bude na obed:

Počítadlo návštev:

TOPlist

Úspechy šk. r. 2010/11

Predmetové olympiády

Dejepisná olympiáda

Sucharda Adam VI.B – 3. miesto v okresnom kole
Virág Ladislav VI. B – 2. miesto v okresnom kole
Budinský Jozef  VIII. A – 3. miesto v okresnom kole
Kocúnová Tatiana VIII. A - 2. miesto v okresnom kole, úsp. v krajskom kole

Geografická olympiáda

Budinský Jozef  VIII. A – 3. miesto v okresnom kole

Olympiáda anglického jazyka

Gajdošík Richard VII. A – 3. miesto v okresnom kole

Športové súťaže

Gymnastický štvorboj

Csutorová Gréta III. A – 3. miesto M-SR, kategória A

Družstvo dievčat – kategória A 1. miesto Majstrovstvá Nitrianskeho kraja, 4. miesto M-SR: Simonicsová Alexandra  I. B, Bodokiová Rebecca, Zmarková Zoja II. A, Csutorová Gréta, Decsiová Lucia, Kaderábeková Barbora III. A

Družstvo dievčat – kategória B 1. miesto Majstrovstvá Nitrianskeho kraja, 7. miesto M-SR: Zerdahelyová Monika, Aggová Karin, Korpová Dominika VI. A, Weis Sara IV. B

Družstvo dievčat – kategória C 2. miesto Majstrovstvá Nitrianskeho kraja: Brestovská Marcela, Brestovská Martina VIII. B,  Ježová Denisa IX. B, Solárová Dominika VI. A, Hrabovská Michaela VI. B

Družstvo chlapcov – kategória A – 2. miesto Majstrovstvá Nitrianskeho kraja: Korpa Róbert, Fujasz Nikolas II. A, Cvik Ján, Chovald Adam II. C, Lyznar Miroslav II. B

Družstvo chlapcov – kategória B – 1. miesto Majstrovstvá Nitrianskeho kraja, 6.miesto M - SR: Šarfický Samuel III. A, Decsi Roderik IV. A, Gelle Nikolas V. B, Takács Martin V. A

Športový aerobik

Slovak aerobik open – MM SR v športovom aerobiku:
Marázová Rebeca V.B – 4. miesto v kategórii 9 – 11 rokov
Brestovská Marcela VIII.B – 5. miesto v kategórii junior
Hrabovská Michaela VI.B – 1. miesto mix pár v kategórii 11 – 14 rokov
Brestovská Marcela, Brestovská Martina, Ostrožlíková Simona VIII.B, Rusznáková Karin, Ivolková Viktória IX. B – 1. miesto v kategórii step junior

Plávanie

Majstrovstvá okresu v plávaní:

Polgár Michal VIII. C – 1. miesto 100 m v. sp., 400 m v. sp.,
Valko Sebastián VIII. C – 1. miesto 50 m v. sp., 1. miesto 100 m prsia
Valková Vivien V. A – 1. miesto 400 m v. sp., 100 m motýlik
Šebőková Kristína V. A – 1. miesto 100 m prsia, 3. miesto 100 m v. sp.

4x50 m polohové preteky – 3. miesto: Polgár Michal, Valko Sebastián VIII. C,

Majstrovstvá kraja:

Polgár Michal VIII.C – 1. miesto, postup na M SR
Valko Sebastián VIII. C – 1. miesto, postup na M SR

Atletika

Majstrovstvá okresu:

Udvardi Marek VII. A – 3. miesto v hode loptičkou
Péterová Patrícia VII. B – 1. miesto v skoku do diaľky, 1. miesto v skoku do výšky
Kocúnová Martina VII. B – 2. miesto v skoku do výšky
Péčiová Adriána VI. B – 2. miesto vo vrhu guľou
Ženčár Pavol VIII. B – 2. miesto vo vrhu guľou
Kissová Lucia VIII. B – 2. miesto v hode loptičkou, 2. miesto vo vrhu guľou
Šimunek Marek IX. A – 3. miesto v skoku do diaľky
Gallová Michaela IX. B – 3. miesto v hode loptičkou

Družstvo žiačok – 3. miesto štafeta 4x60 m: Laczová Kristína VIII. B, Ujváriová Barbora, Taricsová Dominika, Gallová Michaela IX. B

Družstvo starších žiakov 2. miesto v okresnom kole

Žák Ľubomír, Viszkocsil Jozef, Lacza Norbert, Lacza Peter, Nagy Attila IX.B, Šimunek Marek, Zsóka Ján IX. A, Ženčár Pavol, Bogár Denis VIII.B, Valko Sebastián VIII.C, Kučera Ján VII. B

Družstvo starších žiačok 2. miesto v okresnom kole

Taricsová Dominika, Gallová Michaela, Ujváriová Barbora IX.B, Laczová Kristína, Kissová Lucia VIII.B, Péterová Patrícia, Bišťanová Michaela, Kocúnová Martina, Novanská Kristína, Remišová Simona VII.B

Družstvo mladších žiakov 3. miesto v okresnom kole

Pavlatovský Marcel, Ondrušek Richard, Plachy Branislav, Sellár Mário, Židuljak Patrik VII. B, Udvardi Marek VII.A, Petrjanoš Samuel, Štefánik David, Hruboň Štefan, Virág Ladislav, Procházka Gabriel 6.B

Družstvo mladších žiačok 1. miesto v okresnom kole

Karasová Rebecca, Kocúnová Martina, Bišťanová Michaela, Hamranová Simona, Péterová Patrícia, Remišová Simona, Slamenková Dominika VII.B, Ostatná Vanesa, Kruteková Klaudia VII.A, Hrabovská Michaela VI.B

Orientačný beh

Taricsová Dominika IX. B – 1. miesto v okresnom kole

Družstvo dievčat: Gallová Michaela, Taricsová Dominika IX. B, Bišťanová Michaela VII. B – 3. miesto v okresnom kole

Družstvo chlapcov: Lacza Peter, Lacza Norbert, Tarics Patrik IX. B – 3. miesto v okresnom kole

Florbal

Družstvo mladších žiakov -  1. miesto v okresnom kole

Hruboň Štefan, Kudrna Andrej, Procházka Gabriel, Štefánik David, Kucsera Imrich, Laho Marek VI. B, Gajdošík Adam, Jančovič Tomáš VII. B, Bórik Markus V. B

Družstvo starších žiakov - 1. miesto v okr. kole a 1. miesto v kraj. kole

Viszkocsil Jozef , Vaďovský Denis, Benčat Andrej, Grochal Miroslav, Kostolný Jakub, Bednárik Juraj, Juhász Denis, Hariš Simon, Oremus Martin IX. B

Družstvo mladších žiačok – 3. miesto v okresnom kole

Hrabovská Michaela, Péčiová Adriana, Trebuliaková Hana VI. B, Péterová Patrícia, Kocúnová Martina, Slamenková Dominika, Karasová Rebecca, Hamranová Simona VII. B, Ostatná Vanesa, Kruteková Klaudia VII. A, Slamenková Karin, Colníková Ivana V. A

Družstvo starších žiačok – 1. miesto v okresnom kole, 3. miesto krajské kolo

Vitková Mária IX. A, Gallová Michaela, Ujváriová Barbora, Taricsová Dominika, Orošová Alexandra IX. B, Melišková Miriam, Péterová Patrícia, Remišová Simona, Novanská Kristína, Bišťanová Michaela VII. B, Ostatná Vanesa, Kissová Linda, Sallaiová Veronika VII.A

Street- hockey (hokejbal)

Družstvo starších žiakov – 1. miesto v okresnom kole, 1. miesto v krajskom kole

Kostolný Jakub, Bednárik Juraj, Hariš Simon, Ženčár Pavol, Grochal Miroslav, Vaďovský Denis, Oremus Martin, Benčat Andrej, Furuglyas Roman IX. B

Basketbal

Družstvo chlapcov – 3. miesto v okresnom kole

Kostolný Jakub, Žák Ľubomír, Lacza Norbert, Lacza Peter, Viszkocsil Jozef, Bednárik Juraj, Hariš Simon IX. B, Šimunek Martin IX. A

Ostatné súťaže

Prečo mám rád slovenčinu, Slovensko

Repa Lukáš VI. A– čestné uznanie v celoslovenskej súťaži

Európa v škole

Zmarková Zoja II. A – 2. miesto v okresnom kole

Hliadka mladých zdravotníkov

Bibiana Závodská, Ivana Colníková, Samuel Kecer, Martin Pallek V.A, Adrián Zámbó VI.A – 1. miesto v okresnom kole.

Poznaj svoje mesto

Kocúnová Tatiana, Budinský Jozef VIII. A, Polgár Michal VIII. C – 3. miesto

Hviezdoslavov Kubín

Ondrejková Tatiana IV. B – 3. miesto v okresnom kole